HUZURLU, GÜVENLİ VE ÖZELLİKLİ KAMPÜS YAŞAMI

Üniversite kampüsümüz, bir öğrencinin ihtiyaç duyacağı bütün detaylar göz önünde bulundurularak yapılandırılmıştır. Marketten, kuaföre, spor kompleksinden, yaşam merkezine, yemekhaneden, yürüyüş ve bisiklet alanına, kafeteryadan restauranta, kırtasiyeden bijuteriye kadar aklınıza gelebilecek daha birçok detayı siz değerli öğrencilerimiz için düşündük.

ÖĞRENCİ ODAKLI, MODERN EĞİTİM

Üniversitemiz, sahip olduğu 22 adet Engelsiz Üniversite Ödülü ile engelsiz yaşam alanı olma özelliği taşımaktadır. Öğrencilerimize sosyal yaşam alanları sunmayı amaçlayan üniversitemizin kampüs alanında, spor salonu, fitness merkezi, halı saha, stadyum, yarı olimpik yüzme havuzu, bowling salonu, tenis kortları, bisiklet ve yürüyüş yolları bulunmaktadır.

SAĞLIKLI BİR YAŞAM İÇİN ÖZENLE HAZIRLANMIŞ MODERN SPOR ALANLARI

Öğrenci merkezli eğitimi kendine ilke edinen Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, öğrencilerin eğitimden, sosyal yaşama, sanattan, spora birçok noktada ihtiyaçlarını dikkate alarak çalışmalarını sürdürmektedir. Zengin kütüphanesi, eğitim alanında yüz yüze eğitim veren güçlü kadrosu, dijital alanda sağlam ve geniş alt yapısı tamamen bu ilke kapsamında var olmuştur. Öğrenci ihtiyaçları, kendi sıcak yuvalarını aratmayacak şekilde karşılanmaya çalışılmaktadır.