Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için her ihtiyacın karşılanabildiği üniversitemizde öğrencilerimiz şehrimize gelmeden önce onlar için yapılması gereken her şeyi düşündük!

Kampüs içerisinde ve dışarısında bulunan yaklaşık 6000 öğrenci kapasiteli KYK yurtları öğrencilerimizin barınma ihtiyaçlarını büyük ölçüde karşılayacak düzeydedir. Ayrıca kampüs içerisinde bulunan üniversitemiz konukevleri öğrencilerimiz ve ailelerinin misafir edilebildiği modern konaklama alanlarındandır.

Yurt sorunu olmayan üniversitemizin modern yemekhanelerinde öğrencilerimiz için uygun fiyatlı yemek hizmeti sunulmaktadır.

4500 metrekarelik kapalı alanı ile zengin kütüphanemiz, öğrencilerimizin bütün ihtiyaçlarına cevap verecek niteliktedir.

İlimizde, ulaşım sorunu yoktur ve şehirlerarası seyahatlerde, merkeze yakın mesafede yer alan havalimanı ile uçak seferleri yapılmaktadır. Ayrıca, üniversitemiz ve Ağrı Belediyesi işbirliği kapsamında öğrencilerimize Türkiye'nin en ucuz şehir içi ulaşım imkanı sağlanmaktadır.